PROSIMSI

Malá rodinná agentúra
s veľkými nápadmi

Tvoríme webové stránky a projekty podľa požiadaviek zákazníkov

Tvorba web stránok a eshopov

Vytvárame webové stránky a eshopy s moderným dizajnom, ktoré budú nenáročné na ovládanie, no zároveň štýlové a funkčné. Ponúkame rôzne typy webových stránok pre rôzne typy podnikania.

Tvorba grafických návrhov

Mávnutím kúzelnej paličky vám vyčarujeme jedinečné a originálne grafické návrhy, vďaka ktorým zaujmete potencionálnu klientelu.

Domény a webhosting

Vytvárame webové stránky a eshopy s moderným dizajnom, ktoré budú nenáročné na ovládanie, no zároveň štýlové a funkčné. Ponúkame rôzne typy webových stránok pre rôzne typy podnikania.

Marketing a optimalizácia pre vyhľadávače

Všetko pod jednou strechou. Od základnej analýzy, až po úspešnú projektovú kampaň, ktorá vás dokonalo zviditeľní v online ale aj offline svete.

Tvoríme projekty
s individuálnym prístupom

Prosimsi je malá rodinná agentúra pôsobiaca v oblasti tvorby webových stránok . eshopov,brandingu a grafického dizajnu. Už niekoľko rokov sa snažíme klientom poskytovať tie najkvalitnejšie služby.

Naše služby prispôsobujeme požiadavkám klientov na mieru. Spojením odborných skúseností a kreativity vznikajú originálne a jedinečné výsledky.

Kvalitný slovenský webhosting

01
Fotografovanie

Zabudnite na fotografie z fotobánk a mockupy. Použite na webových stránkach a sociálnych sieťach svoje vlastné fotografie

02
Administračné systémy

Vytvoríme vám prehľadnú administráciu na správu vašej firmy.

Všetko
pod jednou strechou

03
Video spoty

V súčasnosti sú video spoty a animácie veľkým trendom. Pomocou videa dokážete zaujať širšie publikum.

04
Sprostredkovanie tlače

Spolupracujeme s monohými tlaćiarňami práve preto vám dokážeme ponúknuť výhodnú cenu za tlač a finalizáciu vašich dokumentov.

Recenzie naši klientov, zákazníkov a členov Prosimsi

"Prvá spolupráca so spoločnosťou Prosimsi bola pred 5 rokmi. Od tej chvíle s nimi spolupracujeme a sme nadmieru spokojní. Objednávky dodávajú načas a za naozaj prijateľné ceny "
Jozef Gluvňa
Art4You
"Veľmi šikovní tím ľudí. Nebol problém so žiadnou mojou požiadavkou. Vytvárali mi logo a web stránku. Maximálna spokojnosť. A myslím si že bezkonkurenčne ceny"
Marek Konšťák
Markon-VK
"Skvelý prístup k zákazníkovi, maximalna ochota a promntnosť urcite odporučam..."
Matúš Maliak
Karting aréna Plešivec
"Boli sme milo prekvapení za aký krátky čas a rozumnú investíciu nám dokázali vytvoriť nový dizajn webovej stránky. Sme nadmieru spokojní a možeme len odporúčať"
Alan Kiss
Ekomoss
"Správa sociálnych sietí, webdizajn, SEO alebo reklamné kampane. Prosim si si poradí s každou mojou požiadavkou."
Anıl Coşkuner
Osman city Kebap

Prihláste sa na odver noviniek

Nemusíte sa obávať spamovania. Získate iba dôležité informácie o akciách a novinkách.