Odstránim funkčné chyby vášho webu

Existuje množstvo dôvodov, pre ktoré váš web nemusí fungovať optimálne. Zverte ho do mojich rúk a ja sa postarám o to, aby všetko išlo ako má.

Odvírovanie a zabezpečenie

Je váš WordPress či databáza napadnutá vírusmi a malware-om? Dajte mi 2 až 24 hodín. Za zabezpečenie webu sa kedykoľvek zaručím, moja úspešnosť je 100%.

150 €
základná cena bez DPH
Zrýchlenie a optimalizácia

Je váš web akýsi pomalý? V drvivej väčšine prípadov nemusíte hneď meniť hosting. Zverte mi do rúk váš web na optimalizáciu WordPressu a do 3 dní máte výsledok.

250 €
základná cena bez DPH

Podrobná kontrola a nastavnie PRE SEO vášho webu

Makáte na webe o sto šesť, futrujete ho obsahom, do zbláznenia postujete na sociálne siete, no výsledok sa nedostavil? Možno bude problém so SEOm.

SEO AUDIT

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je hotová alchýmia. Poznám algoritmy ako vlastnú dlaň, a tak presne vieme, čo funguje. Pozriem sa na váš web a detailne zmapujem kritické chyby.

249 €

jednorazová cena bez DPH
SEO

Nezobrazuje sa vaša stránka vo vyhľadávači? Pravdepodobne máte nedostatočné SEO. Zverte mi váš web alebo eshop do rúk a ja váš web posuniem na vyššie pozície.

339 €
základná cena bez DPH za mesiac

Ďalšie služby

Moja spolupráca sa nemusí končiť pri nakódovaní a odovzdaní webu klientovi. Rád sa postarám o kontinuálnu prevádzku a správne fungovanie vašich stránok. Rovnako nemám problém prevziať váš web po predchádzajúcom správcovi a pozrieť sa mu na zúbok.

Správa web stránky MINI

V cene balíku je zahrnutá predplatená 1x hodina práce (drobné úpravy, zmeny v texte alebo obrázkoch), kontrola aktualizácií 1x za mesiac, kontrola a optimalizácia rýchlosti, manuálne zálohovanie webstránky. Súčasťou balíku je aj technická podpora počas pracovnej doby.

V cene predplatného sú zahrnuté licencie ma Elementor PRO, WP Rocket, Crocoblock, WPML, All in IMPORT / EXPORT

49€
bez DPH za mesiac pre jednu web stránku. Pri ročnej objednávke ponúkame zľavu 20%
Správa web stránky MAXI

V cene balíku je zahrnutá predplatená 3x hodina práce (dobné úpravy, zmeny v texte alebo obrázkoch),, kontrola aktualizácií 2x za mesiac, kontrola a optimalizácia rýchlosti, manuálne zálohovanie webstránky. Súčasťou balíku je aj technická podpora počas pracovnej doby.

V cene predplatného sú zahrnuté licencie ma Elementor PRO, WP Rocket, Crocoblock, WPML, All in IMPORT / EXPORT

79€
bez DPH za mesiac pre jeden eshop. Pri ročnej objednávke ponúkame zľavu 20%
Doplnkové práce na web stránke

Potrebujete doplniť na web stránku nové funkcie? Vaše požiadavky zapracujem podľa vašich predstáv v rámci základnej hodinovej sadzby.

30€
bez DPH za každú začatú hodinu