Prosimsi, extra služby

Máme pre vás ešte niečo

Odstránime funkčné chyby vášho webu

Existuje množstvo dôvodov, pre ktoré váš web nemusí fungovať optimálne. Zverte ho do našich rúk a my sa postaráme o to, aby všetko išlo ako má.

Odvírovanie a zabezpečenie

Je váš WordPress či databáza napadnutá vírusmi a malware-om? Dajte nám 2 až 24 hodín. Za zabezpečenie webu od nás sa kedykoľvek zaručíme, naša úspešnosť je 100%.

220 €

základná cena bez DPH

Zrýchlenie a optimalizácia

Je váš web akýsi pomalý? V drvivej väčšine prípadov nemusíte hneď meniť hosting. Zverte sa našim profesionálom na optimalizáciu WordPressu a do 3 dní máte výsledok.

200 €

základná cena bez DPH

Podrobná kontrola SEO vášho webu

Makáte na webe o sto šesť, futrujete ho obsahom, do zbláznenia postujete na sociálne siete, no výsledok sa nedostavil? Možno bude problém so SEOm.

SEO AUDIT

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je hotová alchýmia. Poznáme algoritmy ako vlastnú dlaň, a tak presne vieme, čo funguje. Pozrieme sa na váš web a detailne zmapujeme kritické chyby.

120 €

bez DPH  

Optimalizovanie webu pre vyhľadávače

Aby bola vaša stránka v dobe umelej inteligencie a algoritmov efektívna, okrem domény a pekného vizuálu potrebujete ešte niečo. Starostlivosťou o SEO zvýšime váš kredit pre vyhľadávače.

SEO

Nezobrazuje sa vaša stránka vo výsledkoch vyhľadávania na Googli alebo nie ste spokojný s umiestnením? Vy máte dosť iných podnikateľských starostí, SEO nechajte na nás.

350 €

bez DPH

SEO ESHOP

Aby váš eshop prinášal čo najlepšie výsledky, musíte toho v digitálnom svete spraviť neskutočne veľa. Prepojíme váš obchod s reklamnými sieťami a inými platformami.

580 €

bez DPH

Vývoj riešení na mieru

U nás slovné spojenie „nedá sa“ nepoznáme. Naším úprimným záujmom je, aby váš biznis napredoval aj s pomocou našich technologických riešení na mieru. Nech už potrebujete vytvoriť akýkoľvek nástroj, náš programátorský tím vyhovie akejkoľvek vašej požiadavke.

Programovanie

Okrem vývoja webov nás môžete poprosiť napríklad o administrátorské prostredie šité na mieru, rôzne typy aplikácií, API prepojenia, synchronizácie skladov či generátory licenčných kľúčov.

60 €

bez DPH za každú začatú hodinu

Ďalšie služby

Naša spolupráca sa nemusí končiť pri nakódovaní a odovzdaní webu klientovi. Radi sa postaráme o kontinuálnu prevádzku a správne fungovanie vašich stránok. Rovnako nemáme problém prevziať váš web po predchádzajúcom správcovi a pozrieť sa mu na zúbok.

Správa web stránok

Predplatená 6 hodinová práca
Test bezpečnosti a kompatibility stránky
Aktualizácia WordPressu a pluginov
Optimalizácia rýchlosti
Optimalizácia obrázkov
Manuálne zálohovanie 2x za mesiac

90 €

bez DPH za mesiac