Spoznajte svet PROSIMSI

Kto sme ?

Už niekoľko rokov poskytujeme klientom tie najkvalitnejšie služby v oblasti tvorby webových stránok, eshopov, brandingu a grafického dizajnu. Zákazníkov nikdy neškatuľkujeme podľa mena či budgetu a ku všetkým pristupujeme rovnako – s dôrazom na profesionalitu, kvalitu a rýchlosť našich služieb.

Záleží nám na vašom biznise

Sme radi, že našimi skúsenosťami a znalosťami môžeme prispieť k rastu vášho podnikania. Preto vnímame našu rolu v celom obchodnom príbehu našich klientov. Spolupráca pre nás nie je vymedzená bodom A a bodom B. Digitálny marketing totiž vnímame ako komplexnú skladačku, preto dávame vždy na stôl celé naše know-how. Tak, aby vaše podnikanie vďaka našim schopnostiam naozaj napredovalo.

Prosíte si naše referencie?

Nech sa páči, tu sú.

0 +
rokov skúseností

Za ten čas ste mohli navštíviť weby a obdivovať grafické návrhy, ktoré sme pripravili pre klientov z rôznych oblastí biznisu. Máme všetko pod jednou strechou: webdizajn, grafiku, video a najnovšie aj 3D vizualizácie.

0 +
Projektov

Nie sme úzko zameraní a nešpecializujeme sa na konkrétne odvetvia. Naše bohaté skúsenosti dokážeme využiť pri projekte akéhokoľvek druhu. A čo nevieme, sa kvôli vášmu úspechu radi doučíme.

0 +
Klientov

Hranice sú pre nás len čiary na mape, náš svet sa skladá z núl a jednotiek. Klienti po celom svete oceňujú našu rýchlu odozvu a silnú technickú podporu, ktorá vo svete digitálnych agentúr vôbec nie je samozrejmosťou

Laco

Za ten čas ste mohli navštíviť weby a obdivovať grafické návrhy, ktoré sme pripravili pre klientov z rôznych oblastí biznisu. Máme všetko pod jednou strechou: webdizajn, grafiku, video a najnovšie aj 3D vizualizácie.

Oleg

Jeho revírom je príkazový riadok. Jeho tempo je vražedné. Jeho súpermi sú chybné kódy, bugy a pixely. Je v nasadení vo dne v noci. Oleg z Prosimsi. Váš optimalizovaný web je jeho prácou.

Marko

Náš SEO kúzelník, ktorý sa stará o to, aby o vašom webe ľudia vedeli. A ako sa o vašom webe ľudia dozvedia? Tak, že ho nájdu na Googli. Ideálne na prvých priečkach výsledkov vyhľadávania. Expecto Patronum!

Jirka

Kde iní rezignujú, tam sa pre Jirku začína poriadna zábava. Pre váš firemný web, eshop alebo mobilnú apku vystrúha dokonalý kód. Ako skutočný IT gurmán si vychutnáva prepájanie rôznych systémov cez API.