Tvorba web stránok a eshopov na mieru

Prosíte si web od Prosimsi?

Mať web je v digitálnej ére nevyhnutnosťou. Ak však chcete váš biznis vďaka internetu skutočne posúvať, potrebujete k webu ešte pár ďalších ingrediencií: funkčné rozhranie, prehľadnú štruktúru, kvalitný vizuál a integrácie.

One-page weby, firemné stránky, ale aj eshopy. To všetko vytvoríme nielen podľa vašich predstáv, ale aj v súlade s aktuálnymi technologickými požiadavkami. Postaráme sa o všetko – programovanie, optimalizáciu, webhosting i vizuálnu stránku. Raz mesačne váš web skontrolujeme a vykonáme na ňom potrebné aktualizácie.

Moderný a prehľadný web

Webová stránka je vaším najšikovnejším nástrojom komunikácie so zákazníkmi. Preto vytvárame plne responzívne weby, ktoré klientom uľahčujú život a podnikanie.

Webdizajn ušitý na mieru

Pri tvorbe webu vždy zohľadňujeme dva faktory: 1. predstavu klienta, 2. funkčnú stránku a reálne možnosti. Jediný cieľ je vytvoriť webstránku, ktorá prinesie výsledky.

Prehľadná administrácia eshopu

Spravovanie eshopu nie je len vytváranie popisov, variantov a obrázkov produktu. Pre administrátora musí byť aj o komfortnej správe skladu a zásob.

Automatizované platby a faktúry

Aby sme vám ušetrili starosti, eshop prepojíme s platobnou bránou a automatizovanou fakturáciou. Vašou úlohou tak bude už len dodanie tovaru zákazníkovi.

Aj vy môžete patriť medzi spokojných klientov Prosimsi

Koľko chceme za tvorbu web stránky ?

Kvalitný web je vaším showroomom, asistentom predaja, registračnou pokladnicou i skladovou evidenciou v jednom. Vážime si každého zákazníka, preto naše ceny platia pre všetkých rovnako, bez ohľadu na budget.

One page

Jednostránkový prezentačný web

380 €

základná cena bez DPH

Firemný web

Webstránka vášho biznisu na mieru

640 €

základná cena bez DPH

eCommerce

Váš internetový obchod

850 €

základná cena bez DPH