Vývoj webov a eshopov na mieru

Prosíte si web od Prosimsi?

Mať web je v digitálnej ére nevyhnutnosťou. Ak však chcete váš biznis vďaka internetu skutočne posúvať, potrebujete k webu ešte pár ďalších ingrediencií: funkčné rozhranie, prehľadnú štruktúru, kvalitný vizuál a integrácie.

One-page weby, firemné stránky, ale aj eshopy. To všetko vytvoríme nielen podľa vašich predstáv, ale aj v súlade s aktuálnymi technologickými požiadavkami. Postaráme sa o všetko – programovanie, optimalizáciu, webhosting i vizuálnu stránku. Raz mesačne váš web skontrolujeme a vykonáme na ňom potrebné aktualizácie.

Moderný a prehľadný web

Webová stránka je vaším najšikovnejším nástrojom komunikácie so zákazníkmi. Preto vytvárame plne responzívne weby, ktoré klientom uľahčujú život a podnikanie.

Webdizajn ušitý na mieru

Pri tvorbe webu vždy zohľadňujeme dva faktory: 1. predstavu klienta, 2. funkčnú stránku a reálne možnosti. Jediný cieľ je vytvoriť webstránku, ktorá prinesie výsledky.

Prehľadná administrácia eshopu

Spravovanie eshopu nie je len vytváranie popisov, variantov a obrázkov produktu. Pre administrátora musí byť aj o komfortnej správe skladu a zásob.

Automatizované platby a faktúry

Aby sme vám ušetrili starosti, eshop prepojíme s platobnou bránou a automatizovanou fakturáciou. Vašou úlohou tak bude už len dodanie tovaru zákazníkovi.

Aj vy môžete patriť medzi spokojných klientov Prosimsi

Koľko chceme za web?

Kvalitný web je vaším showroomom, asistentom predaja, registračnou pokladnicou i skladovou evidenciou v jednom. Vážime si každého zákazníka, preto naše ceny platia pre všetkých rovnako, bez ohľadu na budget.

One page

Jednostránkový prezentačný web

260 €

základná cena bez DPH

Firemný web

Webstránka vášho biznisu na mieru

580 €

základná cena bez DPH

eCommerce

Váš internetový obchod

850 €

základná cena bez DPH